O MNIE

Kilka słów o mnie

Od czego się zaczęło

W dobie dzisiejszej popularyzacji fitnessu nie ma chyba osoby, która w choć najmniejszym stopniu nie słyszała o dobroczynnym wpływie aktywności fizycznej. Ale czy zawsze posiadamy dostatecznie dużo ochoty oraz zapału, aby zapisać się do klubu i prowadzić aktywny tryb życia? Bez względu na to, czy doskwiera nam brak w organizacji naszego wolnego czasu, chęci podjęcia wyzwania w spróbowaniu swoich sił w różnych ćwiczeniach fizycznych, czy też próby przezwyciężenia skrępowania i pokazania się przed innymi – na te wszystkie problemu służę JA jako przewodnik do Twojego nowego, lepszego życia.

Nazywam się Maciej Michalik, jestem absolwentem AWF Poznań, który ukończyłem w 2011 roku ze specjalizacją trenera II stopnia pływania. Od samego początku, kiedy sport zaczął mnie interesować, jeszcze długo przed podjęciem studiów, poszerzałem swoją wiedzę z dziedzin anatomii oraz fizjologii ludzkiego ciała i dzięki temu pracowałem nad kształtowaniem swojej sylwetki. Zebrane doświadczenie zaowocowało również w pomocy najbliższym. Po ukończeniu studiów postanowiłem, że zawód trenera personalnego pozwoli mi się spełniać, będąc jednocześnie świetną pracą.

Po ukończeniu wielu kursów m.in Kurs Trenera Personalnego oraz szeregu modułów z zakresu treningu funkcjonalnego, podjąłem pracę w jednym ze Szczecińskich klubów fitness. Po blisko roku rozpocząłem pracę jako szkoleniowiec instruktorów siłowni oraz przyszłych trenerów personalnych.
Kolejne lata to nowe wyzwania i stawianie sobie nowych celów. Nabyta wiedza oraz doświadczenie pozwoliły mi poświecić swój czas na pracę w roli  trenera przygotowania motorycznego w I ligowym klubie KS Espadon Szczecin.

Jako Twój trener pomogę Ci przełamać słabości. Wspólnie zmienimy Twoje nawyki żywieniowe i nakierujemy na smaczne oraz zdrowe odżywianie się. Indywidualnie dobrany program treningowy pozwoli Ci spojrzeć na trening pod zupełnie innym kątem. Bez względu na to, czy będzie to klub fitness, czy też trening na świeżym powietrzu, możesz być pewien swoich świetnych efektów w tworzeniu Twojej sylwetki.

100%

Gwarancja Twojego sukcesu

+100

Uczestników

+200

różnych możliwości odżywiania

+300

przeszkolonych osób

+400

sposobów trenowania