Czasami przychodzą takie dni kiedy brak nam motywacji aby podnieść się z łóżka i pójść pobiegać lub udać się w końcu do najbliższego klubu fitness w którym nie byliśmy od kilku miesięcy. A co jeżli to właśnie dziś jest ten dzień kiedy możemy zmienić nasze życie na lepsze, co jeżeli to właśnie dziś w naszym życiu może dojść do niesamowitej przemiany, a my przez nasze lenistwo możemy to przeoczyć? Moja pomoc jako trener to nie tylko dobór odpowiedniego obciążenia czy wybór bezpiecznych dla Ciebie ćwiczeń to również szereg możliwości przekraczania barier które możemy osiągnąć wspólnie.

Odzywianie

Dobrze ułożony i zbilansowany plan żywieniowy to tak naprawdę najważniejszy czynnik w pracy nad sylwetką. Prawidłowe odżywianie w połączeniu z super treningiem zawszwe przynosi oczekiwane efekty. Pamiętajmy że nie tylko samym kurczakiem i ryżem żyje człowiek ale jest mnóstwo innych możliwości stworzenia smacznych i nie nudzących się posiłków.

Indywidualny

Każdy z nas jest jedyny w swoim rodzaju, dzięki czemu posiada inne oczekiwania wobec siebie. Bez względu na to jaki cel stawiamy sobie sami zawsze pracuje  w jedyny i niepowtarzalny  sposób, dobieram plan treningowy do Twoich indywidualnych i aktualnych potrzeb. Nie ważne czy celem jest zgubienie nadmiaru zbędnych kilogramów, nabranie czystej masy mięsniowej czy też zwiększenie wytrzymałości i nabranie kondycji to zawsze spędzisz czas w moim towarzystwie gdzie będę czuwał nad Twoim bezpieczeństwem oraz osiąganiem postawionych sobie celów.

Funkcjonalny

Dzięki zastosowaniu ruchów przypominających nam wykonywanie czynności dnia codziennego stajemy się bardziej sprawnie każdym aspekcie naszego życia gdzie ruch stanowi nieodłączny element. Trening funkcjonalny zwiększa również naszą koordynację i gibkość, w dodatku szeroka gama możliwości łączenia ze sobą ćwiczeń wielostylowych daje nam szanse na stworzenie niepowtarzalnego pod kątem funkcjonalności treningu który nie spowoduje że nasze ciało zacznie nabierać olbrzymich rozmiarów a wręcz przeciwnie będzie świadomi naszych możliwości które wciąż będziemy chcieli przekraczać.